У Харкові стартував фестиваль з художньої гімнастики «Юні грації»
20 листопада 2014 18:19 Спорт
У Харкові стартував фестиваль з художньої гімнастики «Юні грації» X Фестиваль з художньої гімнастики «Юні грації» стартує сьогодні, 20 листопада, в харківському Палаці спорту (пр. Маршала Жукова, 2).
У фестивалі візьмуть участь 600 спортсменок віком від 4 до 18 років з усіх регіонів України. 

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, турнір «Юні грації» завжди був окрасою Харкова як спортивної столиці України. І незважаючи на те, що відбувається в країні та в нашому місті вдалося зібрати сотні гімнасток, в тому числі з Донецька, що в черговий раз доводить - спорт поза політикою. 

Президент Харківської міської федерації художньої гімнастики Олена Савенко зазначила, що такі фестивалі допомагають дітям самовиразитися і отримати задоволення після щоденних насичених тренувань. Крім того, ці конкурси мотивують самих маленьких гімнасток і далі займатися цим видом спорту. 

Також вона повідомила, що харківські гімнастки вирішили виступити для дівчаток, які приїхали із зони військових дій, і підготували для них показові номери. 

В свою чергу директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров повідомив, що раніше в турнірі планувалася участь команд з приблизно 10 міст-партнерів Харкова, але у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в країні вони не змогли приїхати на турнір, тому їх будуть в Харкові чекати наступного року. 

Фестиваль пройде у Палаці спорту 20-21 листопада. Оцінювати виступи гімнасток будуть судді національної категорії з усієї країни, серед яких - заслужений тренер України Наталя Єрьоміна. Всі учасниці фестивалю отримають призи та подарунки. 

Організатори турніру - Харківська міська федерація художньої гімнастики і Департамент спортивних іміджевих проектів та маркетингу. 

Онлайн-трансляцію фестивалю «Юні грації» можна дивитися на сайті «Kharkiv Sport City».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини