У Харкові пройшов круглий стіл з протидії насильству
24 листопада 2014 12:35 Суспільство
У Харкові пройшов круглий стіл з протидії насильству Круглий стіл з протидії насильству пройшов сьогодні, 24 листопада, в Єврейському культурному центрі «Бейт Дан».

Захід було організовано в рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». У ньому взяли участь представники громадських організацій, органів внутрішніх справ, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. На зустрічі обговорювалися механізми забезпечення ефективної роботи з попередження насильства в сім'ях Харкова та зниження рівня агресії в суспільстві. 

Як повідомив заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Валерій Сичов, за 9 місяців 2014 року було зафіксовано 1684 звернення з приводу насильства в сім'ї, при цьому органи внутрішніх справ винесли 1225 попереджень. Зараз на обліку в Харкові стоїть 1813 сімей, а в 2013 році стояло близько 2300. 

«Ми спостерігаємо зниження рівня насильства в сім'ях. Це результат, в тому числі, і тієї інформаційної роботи, яку ми проводимо. Робота міліції, лекції у вишах, школах, привернення уваги до цієї проблеми суспільства в цілому виступають у ролі певного стримуючого фактора. При цьому нас сильно турбує, що 20% випадків - це повторно вчинене насильство. Таких людей ми намагаємося направляти на корекційні програми, які допомагають їм впоратися з собою і вирішити цю проблему», - зазначив Валерій Сичов. 

Учасники круглого столу також обговорили роботу дільничних інспекторів з попередження насильства в сім'ї, можливості школи у вирішенні цієї проблеми, досвід громадських організацій та спеціалізованих комунальних підприємств. 

Організатором круглого столу виступило управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримки Єврейського культурного центру «Бейт Дан». 

Довідка. Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проходить у всіх регіонах України в рамках національної кампанії «Стоп насильству!». Саме ці 16 днів були вибрані не випадково: 25 листопада відзначається Міжнародний день ООН з викорінення насильства по відношенню до жінок, 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 6 грудня - річниця «Монреальської різанини», коли було вбито 14 студенток-феміністок, а 10 грудня - День прав людини.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини