Водіїв сміттєвозів знову штрафують за неправильне перевезення сміття
28 листопада 2014 11:46 Місто
Водіїв сміттєвозів знову штрафують за неправильне перевезення сміття Рейд постійно діючої міської комісії з благоустрою, яка перевіряє дотримання правил транспортування сміття, пройшов сьогодні, 28 листопада, у Харкові.

Як повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства - начальник управління екології та благоустрою Юрій Коваленко, до них надійшла інформація про те, що в межах міста почастішали випадки порушення правил благоустрою при перевезенні твердих побутових відходів, що призводить до погіршення санітарного стану міста та довкілля, забруднює ґрунт.

«Водії часто не закривають кузов, через що сміття випадає і забруднює придорожню смугу. Це значно додає роботи нашим комунальним підприємствам, вимагає часу і додаткових коштів. Нагадаю, що придорожню смугу прибирає КП «Шляхрембуд», а зелену зону - СКП «Харківзеленбуд». За їхньою інформацією, тільки за останній тиждень було зібрано близько 2 кубометрів сміття, що випало», - зазначив Юрій Коваленко.

Всього за півгодини проведення рейду члени комісії оформили два протоколи відносно водіїв сміттєвозів, які перевозили ТПВ з незакритим кузовом. Ці матеріали будуть передані до міської адміністративної комісії, яка і визначить розмір штрафу, що становить 340-1360 грн для фізичних осіб і 850-1700 грн - для юридичних. Цього року, за словами Юрія Коваленка, було виписано понад 20 штрафів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини