У Харкові пройде благодійна виставка «Подаруй життя»
15 грудня 2014 19:26 Медицина
У Харкові пройде благодійна виставка «Подаруй життя» Благодійна виставка «Подаруй життя» пройде з 15:00 до 21:00 17 грудня в бальному залі готелю «Харків Палас».

Як повідомив сьогодні, 15 грудня, на прес-конференції ініціатор акції, волонтер школи лідерства «Міст» Олексій Каліберда, зібрані кошти будуть спрямовані на лікування чотирьох онкохворих дітей в дитячій клінічній лікарні №16, які прибули до Харкова з Донецька та Луганська.

В ході виставки заплановано проведення трьох аукціонів, на які будуть виставлені картини. Крім того, на виставці будуть представлені роботи молодих харківських художників, а також учнів Дитячої художньої школи ім. Рєпіна №1 - всього близько 200 картин, а також 35 фотографій. Будь-яку роботу, крім аукціонних лотів, можна буде купити за фіксованою ціною - 40 і 80 грн. 

«Проблема онкології може торкнутися кожного. Але в даному випадку ми обрали саме дітей, тому що шанс одужати в дитячому віці значно вищий, ніж у дорослої людини, тому ми повинні дати їм шанс, повинні подарувати їм життя», - зазначив Олексій Каліберда.

Як повідомила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям Департаменту охорони здоров'я Світлана Бічева, з 8 тис. дітей із зони проведення АТО, які з травня перебували або перебувають в Харкові, 5,5 тис. отримали медичну допомогу в дитячих поліклініках міста, а в стаціонарах на лікуванні перебувало близько 500 дітей.

«З міського бюджету виділяється фінансування для лікування важкохворих дітей, які прибули до Харкова з Донбасу. Але є ось ці чотири дитини, які вимагають дорогого лікування, навіть в усьому світі вони не лікуються тільки за рахунок бюджету, і на їх лікування залучаються спонсорські кошти. Ці чотири дитини в даний час найбільш вразливі, вони вимагають серйозної матеріальної допомоги для забезпечення лікування в повному обсязі. І співробітники лікарні, і Департамент охорони здоров'я намагаються залучити спонсорів, але цього поки недостатньо. Тому проведення подібної акції - це дуже потрібна і своєчасна ініціатива», - підкреслила Світлана Бичова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини