Метробудівці готуються активізувати будівництво станції «Перемога» з початком фінансування
28 січня 2015 12:23 Економіка
Метробудівці готуються активізувати будівництво станції «Перемога» з початком фінансування Надходження першого траншу з 41,1 млн грн, виділених на сесії Харківською міською радою на продовження будівництва ст. м. «Перемога», очікується в лютому.

Про це сьогодні, 28 січня, повідомила директор КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» Наталія Лінник.

«Зараз оформляються документи в казначействі, і в лютому ми сподіваємося отримати перший транш. Крім того, тривають переговори з профільними міністерствами про виділення ще 260 млн грн з державного бюджету. Кошти на капітальні видатки там закладені, але їх розподіл проводитиметься в лютому, тому ми домагаємося їх виділення на будівництво харківського метро», - зазначила Наталія Ліннік.

Як повідомив виконавчий директор ВАТ СБМУ «Тунельбуд» Олександр Луценко, на сьогоднішній день платформа ст. м. «Перемога» повністю перекрита залізобетоном. У лютому це місце планується засипати землею, після чого - приблизно до кінця березня - розпочнеться відновлення проїжджої частини на пр. Перемоги. У цей час будівельники перейдуть під землю для проведення електротехнічних і сантехнічних робіт, а потім - оздоблення та облицювання будов. Крім того, метробудівцям ще належить облаштувати виходи №1 і №2. За словами Олександра Луценка, виходи зі станції №3 і №4 вже повністю побудовані. Також будівельникам ще належить укласти в тунелі рейки - за польською безшумною технологією.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини