Харківські паралімпійці успішно виступили на чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону
02 лютого 2015 16:58 Спорт
Харківські паралімпійці успішно виступили на чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону Харківські паралімпійці завоювали 13 медалей на Чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з порушенням зору, який з 23 січня по 1 лютого пройшов у місті Кейбл (США).

Харківську область у цих змаганнях представляли Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова, Юрій Уткін, Віталій Ситник та Михайло Ткаченко.

За підсумками чемпіонату Людмила Ляшенко завоювала сім медалей - три срібні в біатлоні і три срібні та одну бронзову в лижних гонках на різних дистанціях. Оксана Шишкова зуміла виграти дві срібні медалі в біатлоні і срібну та бронзову медалі у лижних гонках. Юрій Уткін виборов «бронзу» в біатлоні на дистанції 15 км, а також у лижній гонці в естафеті 4х2,5 км. Таким чином, харківські спортсмени завоювали 9 срібних та 4 бронзові медалі.

В цілому паралімпійська збірна України посіла друге загальнокомандне місце серед 15 країн світу, вигравши 30 медалей (9 золотих, 11 срібних, 10 бронзових).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.