У Харкові розпочалася весняна висадка дерев
10 березня 2015 13:59 ЖКГ
У Харкові розпочалася весняна висадка дерев 50 крупнолистних лип із грудкою землі висадили сьогодні, 10 березня, в парку Перемога на Салтівці.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, у зв'язку з святкуванням в цьому році 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, першу весняну висадку дерев вирішили організувати саме в цьому парку з такою символічною назвою.

«Ми висаджуємо липу, бо вона найкраще живе в умовах міста, має потужну крону і добре очищає повітря, а в період цвітіння дуже гарно пахне. Деревам, які ми сьогодні висаджуємо, - від 9 до 14 років. Всі вони із запорізького розплідника. Ми дуже ретельно підходимо до вибору саджанців, тому після висадки в скверах і парках міста зазвичай приживаються 99,9% дерев», - зазначив Віктор Кітанін.

Він нагадав, що цього року на озеленення планується спрямувати 2 млн грн. Торік у Харкові висадили 1,5 тис. дерев, цього року хочуть висадити не меншу кількість.

Крім того, як повідомив Віктор Кітанін, із завтрашнього дня починаються роботи на всіх об'єктах, які символізують Перемогу у Великій Вітчизняній війні. За його словами, практично на половині міських кладовищ є меморіальні комплекси, де поховані солдати і офіцери, і рішенням сесії Харківської міськради на приведення цих пам'яток до ладу виділено 1 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини