До Всесвітнього дня Землі в Орджонікідзевському районі відбувся конкурс екологічних бригад
20 березня 2015 14:13 Суспільство
До Всесвітнього дня Землі в Орджонікідзевському районі відбувся конкурс екологічних бригад Конкурс-презентація екологічних бригад загальноосвітніх шкіл Орджонікідзевського району пройшов 19 березня.

Захід був присвячений Всесвітньому дню Землі.

Учасники конкурсу - 17 команд у трьох вікових категоріях - повинні були запропонувати вирішення певної екологічної проблеми в районі.

Переможцем у молодшій віковій категорії стала команда школи №80. У середній віковій категорії перемогу розділили дві команди - спеціалізована школа №85 та загальноосвітня школа №118. У старшій віковій категорії перемогу розділили гімназія №163 та ХЗОШ №88.

Довідка. Конкурс передбачений Положенням про Всеукраїнський конкурс «ЕКОкласс», яке було затверджено Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 30 жовтня 2013 року з метою створення оптимальних умов для навчання дітей шляхом формування екологічного мислення та дбайливого ставлення до природи, розвитку екологічної культури молоді, залучення до практичної діяльності щодо поліпшення місцевого природного середовища. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини