На Московському проспекті продовжують перекладати тепломагістраль
26 травня 2015 14:16 ЖКГ
На Московському проспекті продовжують перекладати тепломагістраль Дві ділянки тепломагістралі реконструюють зараз на пр. Московському.

Як повідомив сьогодні, 26 травня, головний інженер КП «Харківські теплові мережі» Євген Зінченко, на перетині проспекту з вул. Гомоненка фахівці підприємства перекладають 54 м теплотраси, яка забезпечує теплом розташовний тут лікарняний комплекс. Перший етап реконструкції був проведений в суботу, коли перекривався рух по правій частині пр. Московського. Наступної суботи тепловики планують закрити ліву частину проспекту, щоб стикувати труби і повністю завершити роботу на цій ділянці. За словами Євгена Зінченка, вартість робіт за рахунок коштів інвестиційної програми на цій ділянці становить 1 млн 260 тис. грн.

«Мережі тут були прокладені в кінці 1950-х - на початку 1960-х років. Вони давно відпрацювали свій ресурс, ступінь їх зносу складає понад 70%. Тому, щоб уникнути можливих аварій під Московським проспектом, який зараз реконструюється, ми вирішили повністю замінити старі труби сучасними, які повинні надійно прослужити мінімум 30 років. Наше завдання - повністю виключити тут будь-яку аварію. Нова теплотраса забезпечить надійність теплопостачання лікарень», - розповів головний інженер підприємства.

Третя ділянка реконструкції тепломережі знаходиться на перетині пр. Московського та пров. Електромеханічного. Вартість запланованих робіт - майже 16 млн грн, які виділяються з бюджету міста. Тут тепловики планують перекласти 691 м теплотраси. Як розповів Євген Зінченко, цей трубопровід постачав тепло на завод «Серп і молот», ТЕЦ-3 і низку інших підприємств, а також у житлові будинки на Старій Салтівці - вул. Халтуріна, вул. Маршала Батицького, вул. Крупської аж до пр. 50-річчя СРСР.

«Зона реконструкції теплотраси пролягає вздовж Московського проспекту по зеленій зоні, в безпосередній близькості від автозаправок. Тому проект був перероблений, і тепер 200 м теплотраси прокладуть по території міської лікарні №2. Ця тепломагістраль пов'язана з тепломережами Салтівської котельні, що важливо для подачі гарячої води в літній час, а також для аварійного резервування маневреності у випадку аварій і неполадок», - зазначив головний інженер КП «ХТМ».

Планується, що до 10 серпня теплотраса буде перекладена до перетину пр. Московського та вул. Плеханівської.

Нагадаємо, що раніше КП «Харківські теплові мережі» переклало 45 м траси вздовж пр. Московського в районі житлових будинків №122 та 191.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини