У Шевченківському районі нагородили кращих учнів та вчителів
11 лютого 2016 19:57 Освіта
У Шевченківському районі нагородили кращих учнів та вчителів Церемонія нагородження кращих учнів та вчителів Шевченківського району пройшла сьогодні, 11 лютого, в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Так, за успіхи в навчанні, спорті та творчості 11-ти учням вручили сертифікати на отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість», 35-ти - сертифікати на отримання стипендії Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу».

Ректор вишу Володимир Бабаєв і голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський також вручили дітям листи подяки для їхніх батьків та побажали стипендіатам подальших успіхів і нових перемог.

«Для вас це особливий, святковий день. Для одних - це визнання його щоденної праці, для інших - гордість за своїх учнів, дітей. Ми дякуємо вам за щоденну копітку працю. А вже завтра час поставить перед вами нові складні, але цікаві завдання», - зазначив Володимир Котковський.

Після цього генеральний директор ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» Дмитро Сталінський вручив грамоти кращим вчителям району, в тому числі переможниці всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» Ользі Білецькій із Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини