Андрій Лесик позбавлений депутатських повноважень
17 травня 2016 14:32 Місто
Андрій Лесик позбавлений депутатських повноважень Позафракційний депутат Андрій Лесик достроково позбавлений депутатських повноважень.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 17 травня, на сесії Харківської міської ради.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, на такий радикальний крок довелося піти через поведінку депутата.

«Лесик пройшов до міськради з партією «Відродження», він сам до неї просився. Але, виявилося, що йому цікавіше працювати у Верховній Раді, ніж у місті Харкові, він не говорить про місцеві проблеми, які має вирішувати депутат міськради. Нашій команді партії «Відродження» була виявлена висока довіра від виборців, і ми працюємо як однодумці в інтересах жителів міста. А Лесик займається тільки своїми справами», - підкреслив мер.

Під час обговорення проекту рішення депутат міськради, головний лікар Харківської міської клінічної лікарні №13 Алла Бобейко зазначила, що поведінка Андрія Лесика вкрай дивувала однопартійців.

«Він фактично отримав аванс від нашої команди, від виборців. Всі сподівалися, що він буде активним депутатом округу, активним лідером молодіжного руху, запропонує проекти, які можуть бути цікаві для харків'ян. Але все сталося з точністю до навпаки. Він став лідером власного самопіару, амбітних особистісних проблем, заручником явищ, які шкодять місту і жителям. Отримавши мандат, він став самостійно вести роботу у власних інтересах, не просто викликаючи нерозуміння нашої команди, а став осередком появи нестабільності, розпалювання громадянського протистояння, що сьогодні особливо вибухонебезпечно», - сказала Алла Бобейко.

Голова фракції «За Харків, за Відродження» в міськраді, перший заступник міського голови Ігор Терехов заявив, що Андрій Лесик приніс до сесійної зали політику, хоча міська влада намагається це повністю виключити.

«Своєю безвідповідальністю і амбітними політичними заявами він постійно розхитував ситуацію в Харкові. Він вирішив, що йому все можна. Ми вмовляли його бути членом команди «Відродження», але було марно, він продовжував агресивно виступати. Ця людина повністю дискредитувала себе, він - людина-скандал, навколо нього постійні чвари. За що він не брався - до кінця так і не довів. А чашу нашого терпіння переповнили події на Меморіалі, коли поведінка Лесика спровокувала зіткнення, які там відбулися», - зазначив Ігор Терехов

Після прийняття рішення про позбавлення депутатських повноважень Андрій Лесик на прохання Геннадія Кернеса покинув залу.

Тепер міськрада звернеться до Харківської міської виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку Харківської міської організації партії «Відродження».

Нагадаємо, що раніше Андрій Лесик був виключений із фракції «За Харків, за Відродження» в міськраді.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини