У Харкові відзначать Всесвітній день науки (програма)
09 листопада 2016 14:50 Суспільство
У Харкові відзначать Всесвітній день науки (програма) Всесвітній день науки за мир і розвиток відзначать 10-12 листопада в Харкові.

Як повідомили сьогодні, 9 листопада, організатори заходу, свято пройде під гаслом «Наука - це цікаво». Його основною метою є популяризація сучасних наукових досягнень. Формат свята передбачає різноманітну наочну і інтерактивну програму, яка за допомогою експериментів, наукових шоу, квестів, екскурсій і лекцій введе гостей у світ науки.

Заходи Дня науки пройдуть в Ландау-центрі, музеї природи ХНУ ім. Каразіна, музеї анатомії Харківського медуніверситету, лабораторії НТК «Інститут монокристалів», Інституті метрології, Інституті проблем кріобіології і кріомедицини, Фізико-технічному інституті низьких температур.

В рамках свята відбудеться квест «Пошуки скарбів науки», в якому візьмуть участь 10 команд молодих вчених і студентів.

Також в НТК «Інститут монокристалів» відбудеться лекторій «15х4», де протягом однієї години будуть прочитані чотири лекції по 15 хвилин з актуальних питань науки і техніки.

Підбиття підсумків свята пройде 12 листопада в Харківському національному університеті мистецтв ім. Котляревського і завершиться концертом студентів університету «Музика - науці».

Як повідомив голова Ради молодих вчених НТК «Інститут монокристалів» Антон Юрченко, перший день буде більше інтерактивним, другий - екскурсійним, третій - ігровим.

За словами члена оргкомітету Дня науки Єгора Іштвана, на екскурсії, які пройдуть 11 листопада, вже зареєструвалося близько 500 осіб, і вільних місць вже немає. При цьому на відвідування заходів, які пройдуть 10 листопада в Інституті монокристалів, прийти можуть всі бажаючі без реєстрації, як і на квест, запланований на 12 листопада.

Детальніше про програму святкування Всесвітнього дня науки можна дізнатися тут.

Довідка. Всесвітній день науки за мир і розвиток, заснований ЮНЕСКО в 2001 році, відзначається в усьому світі щорічно 10 листопада.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини