Регіональний центр надання адмінпослуг набирає адміністраторів
30 листопада 2016 13:48 Суспільство
Регіональний центр надання адмінпослуг набирає адміністраторів Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку оголосив конкурс на посади адміністраторів для Регіонального центру надання адміністративних послуг, який зараз реконструюється на пр. Тракторобудівників, 144.

Про це сьогодні, 30 листопада, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор департаменту Вікторія Китайгородська.

За її словами, всього планується набрати 33 адміністратори.

«Наше основне завдання - забезпечити якісне надання послуг. Тому кадровому питанню ми приділяємо велику увагу. 26 листопада на сайті Харківської міськради і в газеті «Харьковские известия» було опубліковане оголошення про проведення конкурсу. Бажаючі взяти в ньому участь можуть подавати документи до 25 грудня», - зазначила Вікторія Китайгородська.

HR-координатор Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) Олена Доценко, яка допомагає з набором претендентів на вакантні місця в майбутньому регіональному ЦНАП, розповіла про основні вимоги до претендентів.

«Наші співробітники повинні надавати грамотну професійну консультацію - коректно і ввічливо. Саме ці цінності закладені в стратегії підбору і пошуку кандидатів на позицію адміністраторів. Ми шукаємо людей активних, доброзичливих, які хочуть працювати з людьми, які разом з нами будуватимуть новий центр адмінпослуг. Вони повинні бути готові постійно навчатися, підвищувати рівень професійних знань. Підкреслю, що ми запрошуємо кандидатів як з досвідом роботи, так і без досвіду», - повідомила Олена Доценко.

На сьогоднішній день від претендентів на посаду адміністратора у департамент надійшло вже близько 20 заявок.

Нагадаємо, що відкриття Регіонального центру надання адміністративних послуг планується в квітні 2017 року. Відвідувачів обслуговуватимуть в приміщенні на першому поверсі будівлі, яка буде організована за принципом «open space» - вільного простору без кабінетної системи. Усередині будівлю оснастять всім необхідним для комфорту людей з обмеженими можливостями. Перед входом буде облаштована парковка на 200 місць. У центрі надаватимуть близько 450 послуг адміністративного, соціального і пенсійного характеру. Також у регіональному ЦНАП буде організоване «молодіжне вікно» для консультаційно-інформаційної допомоги студентам, в т.ч. іноземним, для більш швидкої адаптації в Харкові. Крім того, в центрі можна буде отримати юридичні консультації або написати заяву на ім'я міського голови. Очікується, що регіональний ЦНАП зможе приймати до 2 тис. осіб на день.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини