Харківські важкоатлети успішно виступили на Кубку України
08 лютого 2017 13:42 Спорт
Харківські важкоатлети успішно виступили на Кубку України Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок відбувся в Чернігові.

Участь у змаганнях взяли 200 важкоатлетів. Харків'янки завоювали дві золотих і одну срібну медалі. Каміла Конотоп стала кращою у ваговій категорії до 58 кг (з сумою двоборства 181 кг), а Ірина Деха - у ваговій категорії до 90 кг (сума двоборства - 258 кг). Аліна Захарченко отримала «срібло» і встановила рекорд України серед дівчат до 15 років в поштовху і за сумою двоборства.

Харківські спортсменки також перемогли в командному заліку.

Чоловіча збірна Харківської області з важкої атлетики посіла друге командне місце. Переможцем у ваговій категорії до 56 кг став Павло Заліпський (сума двоборства - 218 кг). Ще одну золоту медаль у категорії понад 105 кг приніс Олег Слободянюк, який у сумі двоборства підняв 389 кг. Срібним призером у ваговій категорії до 105 кг став Василь Пилипенко (сума двоборства - 377 кг) - від переможця змагань Костянтина Реви із Запоріжжя його відділив лише один кілограм.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.