У «IBI-Rating» підтвердили відмінну інвестиційну привабливість Харкова
29 травня 2017 15:27 Економіка
У «IBI-Rating» підтвердили відмінну інвестиційну привабливість Харкова Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Харкова на рівні invАА (відмінна інвестиційна привабливість).

Про це сьогодні, 29 травня, повідомили у Департаменті економіки та комунального майна.

Згідно з висновками агентства, рівень рейтингу інвестиційної привабливості Харкова обумовлений значенням міста як одного з найбільших міст України та регіонального ділового, культурного і освітнього центру.

Дії щодо підвищення рівня управлінської культури в місті і в частині поліпшення інвестиційного клімату, висока консолідація гілок влади поряд з координацією дій представників місцевої влади при вирішенні ключових питань життєдіяльності міста створюють потенціал для зростання показників економічного розвитку в низці секторів економіки.

Місто має певні додаткові можливості на фінансовому ринку за рахунок більш високого, ніж в інших містах України, розвитку фінансових інститутів і помірного боргового навантаження на місцевий бюджет. Міська влада проводить активні дії щодо поліпшення бізнес-клімату та умов для економічного розвитку, вільного надходження інвестицій, що, в тому числі, відбувається шляхом удосконалення програмних документів. У 2016 році міська рада затвердила Стратегію розвитку міста, яка визначає основні напрями і етапи його розвитку до 2020 року.

Харкову притаманні високі показники соціально-економічного розвитку, деякі з них перевищують середні показники по Україні на душу населення (реалізація промислової продукції, роздрібний товарообіг, введення в експлуатацію житла та бюджетна забезпеченість).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини