Геннадій Кернес: Ми зупинимо свавілля з боку «Харківміськгазу»
26 червня 2017 13:48 ЖКГ
Геннадій Кернес: Ми зупинимо свавілля з боку «Харківміськгазу» «Харківміськгаз» не має права вимагати від харків'ян гроші на встановлення приладів обліку і відключати газ у випадку відмови людей платити за це.

Про це сьогодні, 26 червня, на засіданні комісії з питань якісного надання послуг ЖКГ за участю депутатів Харківської міської ради заявив міський голова Геннадій Кернес.

Він повідомив, що харків'яни масово скаржаться на дії «Харківміськгазу»: до міськради вже надійшли сотні колективних заяв.

«Люди в шоці від дій «Харківміськгазу» - нахабних, недоброчесних. Встановлення приладів обліку не може бути насильницьким. Це протизаконно - відключати газ, забирати у людей останні гроші, щоб встановити насильно лічильники. Це найнахабніша компанія в Харкові! Ми вимагаємо припинити це свавілля! Кожна наступна така дія «Харківміськгазу» викликатиме протидію з боку міської влади. До речі, за великим рахунком, у них навіть мереж своїх немає, оскільки вони міські», - зазначив Геннадій Кернес.

Міський голова підкреслив, що «Харківміськгаз» зобов'язаний інвестувати в газове господарство свої гроші, а не вирішувати свої проблеми за рахунок людей. Тут же, в малій залі міськради, де проходило засідання комісії, Геннадій Кернес прийняв кілька десятків людей, в будинках яких був відключений газ. За їхніми словами, «Харківміськгаз» вимагав з них по 5200 грн за встановлення лічильників.

«Місто теж встановлює прилади обліку на тепло, гарячу і холодну воду. Але ми ж не відключаємо послуги, якщо люди не хочуть встановлювати лічильник? Чому ж ви так поводитеся?» - звернувся Геннадій Кернес до представника керівництва ПАТ «Харківміськгаз», яка була присутня на засіданні комісії.

Міський голова запропонував, щоб «Харківміськгаз» підписав з міською владою меморандум про недопущення відключення газу в житлових будинках без представників «Жилкомсервісу» або представників власника житла - ЖК, ЖБК, ОСББ. Також газова компанія повинна припинити вимагати гроші з харків'ян за установку лічильників.

«Треба захистити інтереси харків'ян, щоб «Харківміськгаз» припинив відключати людей і змушувати їх платити гроші ні за що», - підкреслив Геннадій Кернес.

За його словами, проект меморандуму буде готовий вже сьогодні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини