На Дергачівському полігоні ТПВ з'явилася нова техніка
04 липня 2017 18:17 ЖКГ
На Дергачівському полігоні ТПВ з'явилася нова техніка Нова техніка, яка закуплена для КП «Муніципальна компанія поводження з відходами», розпочала роботу на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів.

Як повідомив сьогодні, 4 липня, директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, дві одиниці техніки - компактор (вага - 26 т) і бульдозер (вага - 20 т) дадуть можливість набагато краще спресовувати сміття.

«Для цього підприємства техніка не купувалася більше 10 років. Тепер же ми зможемо в 3-4 рази компактніше спресовувати сміття, і полігон прослужить набагато довше і стане ще безпечнішим з точки зору можливого загоряння відходів. Тобто ми замикаємо цикл, який необхідний для правильного поводження зі сміттям у Харкові. Техніки такого рівня немає на жодному полігоні України. Нагадаю, що цього року тут планується почати будівництво сміттєпереробного заводу», - зазначив Олексій Богач

За його словами, техніка, яку закупили, створена на базі японських тракторів і добре зарекомендувала себе у всьому світі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини