Геннадій Кернес: Працюємо над підвищенням зручності та безпеки пасажирського транспорту для харків'ян
22 серпня 2017 19:14 Місто
Геннадій Кернес: Працюємо над підвищенням зручності та безпеки пасажирського транспорту для харків'ян Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 22 серпня, проінспектував виконання капітального ремонту складу метрополітену в електродепо «Салтівське».

Цей потяг був випущений на початку 1970-х років і фактично вичерпав свій ресурс. Щоб повернути його до життя, фахівці електродепо замінили в ньому основні вузли, встановили сучасні двигуни, а також повністю оновили інтер'єр вагонів. Крім того, в кожному вагоні з'явилися відеокамери, а також були встановлені міжвагонні бар'єри, які допомагають запобігти падінню неуважних пасажирів на станціях між вагонів і не дозволяють так званим зацеперам проникати в міжвагонний простір.

«Термін роботи цього складу подовжений на 25 років. Для нас дуже важливо співвідношення «ціна - якість». Цей капремонт обійшовся в 44 млн грн, а якщо купувати новий склад, то його вартість - від 200 до 250 млн в залежності від комплектації. Я говорив з фахівцями, які сказали, що на рік можна робити до 10 таких поїздів. Тобто, якщо ми будемо виділяти кошти з бюджету міста, то за кілька років зможемо повністю оновити парк метрополітену. Це шлях економії, який ми обрали і хочемо розвивати, щоб підвищити зручність і безпеку для харків'ян в пасажирському транспорті», - зазначив Геннадій Кернес.

Відремонтований потяг курсуватиме на Холодногірсько-Заводській лінії приблизно з вересня.

Наприкінці заходу конструктори депо подарували Геннадію Кернесу копію капітально відремонтованого вагона.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини