Харківська делегація бере участь у Конгресі ініціатив Східної Європи
26 вересня 2017 12:54 Міжнародне співробітництво
Харківська делегація бере участь у Конгресі ініціатив Східної Європи Делегація Харківської міської ради бере участь у VI Конгресі ініціатив Східної Європи.

Захід проходить 25-26 вересня в Любліні (Польща). У делегацію увійшли директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, депутати міської ради Габріел Михайлов та Ольга Чічіна, представники Молодіжної ради при Харківському міському голові. У конгресі також беруть участь представники Харківської облради на чолі з її головою Сергієм Черновим, а також фахівці трьох провідних вишів Харкова.

Цього року конгрес проводиться в рамках святкування 700-тої річниці отримання Любліном Магдебурзького права. Захід присвячений перспективам розвитку Центрально-Східної Європи та проблемам, пов'язаним із розвитком міст і сіл з урахуванням потреб їхніх жителів. Під час засідань обговорюються місцеві ініціативи Любліна і сусідніх країн. Також серед тем конгресу питання, пов'язані з політикою і безпекою, наукою і освітою, мобільністю і місцевою демократією, яка має велике значення для продовження реформування України.

Від харківської делегації, зокрема, з доповіддю виступила Ольга Чічіна, яка порушила питання адаптації людей з особливими потребами в сучасному суспільстві. Темою іншої доповіді стало місце молоді, сімей та жінок у розвитку міста.

В рамках конгресу також проходить Міжнародна біржа грантодавців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини