Випускникам гуманітарно-педагогічної академії вручили дипломи
05 червня 2018 15:39 Освіта
Випускникам гуманітарно-педагогічної академії вручили дипломи Свято випускників пройшло сьогодні, 5 червня, в Харківській гуманітарно-педагогічній академії.

Під час заходу дипломи отримали понад 200 бакалаврів і магістрів. Всіх випускників привітала ректор академії Галина Пономарьова.

«Я пишаюся нашими викладачами, студентами та батьками, бо всі ми займаємося однією спільною справою. Наші випускники завжди працевлаштовані і працюють за фахом. Зараз в Україні спостерігається нестача педагогічних кадрів - вчителів, вихователів, соціальних педагогів. Тому наші студенти на останніх курсах вже працюють і одночасно навчаються за індивідуальним планом. Випускників академії можна зустріти в установах освіти і культури, в органах місцевого самоврядування по всій Україні, а нерідко і за кордоном», - зазначила Галина Пономарьова.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, звертаючись до педагогів і випускників, підкреслив, що багато чого в житті кожної дитини залежить саме від учителів.

«Це відповідальна робота. Щодня ви спілкуєтеся з дітьми, вкладаєте в них все найкраще, що є у вас самих, і прагнете, щоб ваші учні розвивалися. Від того, як ви передасте їм свої знання, як зміцните їхній характер, як сформуєте в них особистість з внутрішнім стрижнем, багато в чому залежатиме їхнє подальше життя. Упевнений, кожен із сьогоднішніх випускників, прийшовши на роботу, віддаватиме всю душу і всі свої знання, які отримав тут. Саме так, як це робили ваші педагоги», - зазначив Ігор Терехов.

Після вручення дипломів випускникам відбувся святковий концерт.

Довідка. У Харківській гуманітарно-педагогічній академії на 14 спеціальностях і за 15 спеціалізаціями вчаться 2,6 тис. студентів, працюють понад 400 науково-педагогічних і педагогічних працівників. До структури ХГПА також входять Харківський коледж, Красноградський коледж і Балаклійська філія. Таким чином, у 2018 році в академії налічується 797 випускників. За весь час роботи (з 1920 року) навчальний заклад підготував 87 тис. фахівців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини