У міськраді нагородили фахівців з охорони праці
26 червня 2018 16:48 Суспільство
У міськраді нагородили фахівців з охорони праці Урочиста зустріч з представниками сфери охорони праці на підприємствах, в організаціях та установах міста Харкова відбулася сьогодні, 26 червня, в Харківській міській раді.

Як зазначила заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі, цей напрямок роботи грає важливу роль у кожному трудовому колективі.

«Ви займаєтеся попередженням нещасних випадків на виробництві, створенням комфортних умов праці. Це, звичайно ж, пов'язано з кропіткою роз'яснювальною діяльністю. Ваші зусилля дозволяють зробити роботу всього колективу безпечною», - підкреслила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Кращі представники сфери охорони праці на підприємствах, в організаціях та установах міста Харкова були нагороджені Почесними грамотами виконкому Харківської міської ради, Подяками міського голови, Грамотами заступника міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, грамотами Департаменту праці та соціальної політики.

Довідка. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті працівників, які загинули на роботі. Вперше він був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

1996 року Міжнародна організація праці приєдналася до ініціативи Міжнародної конференції вільних профспілок про визнання 28 квітня Всесвітнім днем ​​охорони праці, який вперше офіційно був відзначений у 2003 році. В Україні День охорони праці також відзначають 28 квітня.

Мета проведення Дня охорони праці - привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, виявити, наскільки створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню смертності на робочих місцях.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці: «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначається 12 червня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини