На оперному театрі намалюють нові графіті і скрипаля
21 серпня 2018 16:26 Культура
На оперному театрі намалюють нові графіті і скрипаля III Міжнародний фестиваль стріт-арту «Kharkiv SmART Fest» пройде у Харкові 23-26 серпня.

Як повідомила директор творчої групи «Kailas-V» Яна Волк, у заході візьмуть участь дев'ять українських команд з Харкова, Львова, Запоріжжя та Києва, а також болгарські художники. Як і торік, учасники фестивалю малюватимуть графіті на задній стіні Харківського національного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка.

«Деякі малюнки з минулого року ми залишимо, бо вони вийшли вдалими, а на інших площах з'являться нові графіті - логотипи, назви команд тощо. Художники з групи «Kailas-V» намалюють не графіті, а зображення скрипаля з нотами, що має символізувати єднання класичного і сучасного мистецтва», - зазначила Яна Волк.

Відкриття фестивалю відбудеться 23 серпня на майданчику за оперним театром. Початок - о 17:30.

Фестиваль «Kharkiv SmART Fest» проводиться в рамках Міжнародної асамблеї міст-побратимів Харкова та урочистих заходів з нагоди Дня незалежності України та Дня міста Харкова Департаментом міжнародного співробітництва спільно з творчою групою «Kailas-V».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини