Завод «Південкабель» відзначив 75-річчя
21 вересня 2018 16:48 Місто
Завод «Південкабель» відзначив 75-річчя Урочистості, присвячені 75-річчю ПАТ «Завод «Південкабель» відбулися сьогодні, 21 вересня, на підприємстві.

У святі взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, керівники обласних органів влади, численні партнери заводу.

Генеральний директор «Південкабелю» Володимир Золотарьов привітав трудовий колектив з ювілеєм.

«Восени 1943 року почалося будівництво нашого заводу. На околиці міста, в ярах, за короткий термін були побудовані перші цехи і випущена продукція, якої так потребував Південний фронт. Старі корпуси досі нагадують про те, як було тоді важко. Але ми впоралися! Від перших емаль-проводів до випуску сучасних силових кабелів пройшли десятиліття. За цей час змінилося кілька поколінь трудівників заводу. І сьогодні ми - лідери кабельної промисловості України, наша продукція продається в Україні, в Європі та Азії. Я дякую всім ветеранам, усім працівникам заводу, які професійно ставилися і ставляться до своєї роботи», - сказав Володимир Золотарьов.

Ігор Терехов також привітав заводчан з 75-річчям підприємства і подякував за багаторічну співпрацю.

«Для заводу 75 років - це відносно невеликий відрізок часу, за який ви, тим не менш, зуміли створити унікальне підприємство, яким тепер пишається Харків. У вас є відмінний трудовий колектив, команда однодумців, яка йде тільки вперед. Харкову пощастило, що «Південкабель» працює саме тут. З вашою допомогою ми побудували парк імені Горького, станцію метро «Перемога» і будуватимемо ще дві станції. Ви багато робите для розвитку міста Харкова, для Немишлянського району. Упевнений, вас надалі чекають великі перспективи», - зазначив Ігор Терехов.

Він вручив директору підприємства Почесну грамоту Харківської міської ради, якою нагороджено трудовий колектив заводу, кращі працівники отримали Подяку міського голови. Також колективу заводу передали Подяку Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та грамоту Верховної Ради України.

З нагоди свята для всіх гостей був підготовлений концерт, в якому взяли участь кращі вокальні та танцювальні колективи міста.

Довідка. Завод «Південкабель» заснований у 1943 році. Сьогодні це одне з найбільших підприємств з випуску кабельно-провідникової продукції в Україні, яке пропонує понад 25 тис. марко-розмірів виробів для теплових і атомних електростанцій, нафтових родовищ і вугільних шахт, метрополітенів та новобудов, залізничного, міського транспорту тощо. Зараз на заводі працює понад 1 тис. робітників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини