Харків і Нюрнберг підписали меморандум
05 листопада 2018 19:30 Міжнародне співробітництво
Харків і Нюрнберг підписали меморандум Зустріч секретаря Харківської міської ради Олександра Новака і мера міста Нюрнберга Ульріха Малі відбулася сьогодні, 5 листопада, в рамках візиту офіційної делегації міста Харкова до Німеччини.

Сторони підписали Меморандум про окремі заходи в частині співпраці між містами-побратимами та затвердили основні напрямки роботи на 2019 рік для обміну кращими практиками в сферах економіки, освіти, культури, спорту і туризму.

Згідно з меморандумом, у планах - спільна подача заявки на проект «NAKOPA» за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (впровадження енергоефективних технологій у Харкові), проведення Днів культури міста Харкова в Нюрнберзі (театральні виступи, художня виставка, виступи харківських музичних гуртів), надання німецькою стороною благодійної допомоги медичним та соціальним установам Харкова.

Також планується участь представників муніципалітету Нюрнберга в Міжнародному туристичному форумі в Харкові, а підприємців і представників муніципалітету Нюрнберга - в Днях Нюрнберга в місті Харкові та Німецько-українському економічному форумі. Передбачається, що музичний колектив з Нюрнберга візьме участь у концерті міст-побратимів Харкова з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України, а харків'яни - у традиційному Різдвяному ярмарку міст-побратимів Нюрнберга.

Наприкінці листопада - на початку грудня 2019 року планується підписання нового Меморандуму про співпрацю між Харковом і Нюрнбергом на 2020 рік.

Довідка. Харків і Нюрнберг співпрацюють понад 25 років. Угода про побратимські відносини між містами була підписана 29 квітня 1990 року, а оновлений договір - 7 липня 1999 року. У Харкові працюють «Будинок Нюрнберга» і Спілка побратимства «Харків-Нюрнберг».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини