Геннадій Кернес: На ринку «Барабашово» підприємці отримають землю без посередництва АВЕКа
30 листопада 2018 16:31 Місто
Геннадій Кернес: На ринку «Барабашово» підприємці отримають землю без посередництва АВЕКа Робоча група, яку почали створювати в Харківській міській раді, визначить порядок укладення договорів з підприємцями на оренду землі під торговими точками на ринку «Барабашово».

30 листопада Харківський міський голова Геннадій Кернес на особистому прийомі громадян зустрівся з підприємцями ринку «Барабашово». Він оголосив про створення робочої групи для врегулювання відносин між торговцями, місцевою владою та концерном «АВЕК» на ринку біля ст. м. «Академіка Барабашова».

«Офіційно повідомляю, що ділянка землі на ринку, з приводу якого було вже кілька конфліктів, повернулася в комунальну власність і належить громаді. Робоча група, куди ми запрошуємо всі зацікавлені сторони, розіб'є її на ділянки і призначить номера. Після цього власники торгових точок почнуть укладати договори з комунальним підприємством «Сучасне місто» на оренду землі у встановленому законом порядку», - повідомив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, група підприємців, які об'єдналися в громадську організацію «Сила в єдності», відстоює право на пряму оренду комунальної землі. У неодноразових скаргах і зверненнях до мерії вони говорять про вимогу незаконних платежів з боку власника ринку - концерну «АВЕК». За їхніми словами, представники концерну хочуть отримати передоплату за кілька років уперед, але при цьому відмовляються оформляти оренду документально.

Геннадій Кернес зазначив, що робоча група розробить механізм взаємодії ринку, торгвовців і влади, визначивши обов'язки сторін та механізм їх виконання.

«Що стосується поборів, я раджу не платити нічого наперед. Люди отримуватимуть ділянки безпосередньо, і це справедливе рішення», - заявив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини