Геннадій Кернес зустрівся з переможцями конкурсу творчих робіт про Харків
24 січня 2019 15:47 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з переможцями конкурсу творчих робіт про Харків Урочистий прийом переможців конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова» пройшов сьогодні, 24 січня, у Харківській міській раді.

У конкурсі взяли участь 225 школярів зі 145 навчальних закладів міста, які представили вірші, есе, казки та оповідання про 17 пам'яток Харкова, розташованих у центрі міста, зокрема, про Держпром, оперний театр, фонтан «Дзеркальний струмінь», Харківський цирк, Алею гостей кінофестивалю «Харьковская сирень», пам'ятники отаману Сірку, Тарасові Шевченку, Людмилі Гурченко, футбольному м'ячу тощо. Сто кращих робіт увійшли до книги «Мандрівка центром Харкова».

Під час зустрічі Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав школярів з перемогою у конкурсі та побажав їм не зупинятися на досягнутому.

«У 2019 році ми святкуватимемо 365-річчя заснування Харкова. У всіх нас буде можливість згадати значні історичні події та багатьох цікавих людей, які зробили свій внесок в історію розвитку та становлення нашого міста. І це чудово, що ми залучаємо до цих починань дітей. Ця книга - унікальна. Вона написана вами для того, щоб ваші батьки, бабусі, дідусі, однокласники, та й усі, хто її прочитає, зрозуміли, що таке Харків і як сильно його можна любити. Прошу вас - продовжуйте свою творчість, беріть участь у житті міста! Ми тільки починаємо цю роботу, і ми її обов'язково продовжимо і ще не раз з вами зустрінемося!» - сказав Геннадій Кернес, звертаючись до школярів.

Усі переможці конкурсу отримали подарункове видання книги «Мандрівка центром Харкова».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини