У Регіональному центрі представники бізнесу можуть отримати понад 90 послуг
09 квітня 2019 12:49 Місто
У Регіональному центрі представники бізнесу можуть отримати понад 90 послуг У Регіональному центрі послуг, який розташований на пр. Тракторобудівників, 144, юридичні та фізичні особи-підприємці можуть отримати 92 послуги.

Про це сьогодні, 9 квітня, повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та підприємницького ринку Вікторія Китайгородська.

«Сьогодні в місті працює понад 17 тисяч підприємств великого, середнього і малого бізнесу і понад 100 тисяч фізичних осіб-підприємців. У великому, малому і середньому бізнесі зайнято понад 420 тисяч осіб. Наше завдання - максимально оперативно і якісно надавати для них послуги. Реалізована концепція підбору послуг з відкриття бізнесу «швидкий старт», яка полягає в отриманні заявником спектра послуг: консультацій з вибору діяльності, в тому числі необхідних документів дозвільного характеру, реєстрації бізнесу, отримання електронного цифрового підпису, оформлення документів дозвільного характеру», - зазначила Вікторія Китайгородська.

На сьогоднішній день у Регіональному центрі послуг видається 62 види документів дозвільного характеру та декларацій для здійснення підприємницької діяльності. Також надаються консультації державних реєстраторів Департаменту реєстрації Харківської міської ради. Крім того, підприємці можуть отримати в центрі послуги державної фіскальної служби.

«У Регіональному центрі надається весь спектр послуг у цій сфері: реєстрація платника єдиного податку, видача ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, надання консультацій, подання звітів тощо. Це 18 видів послуг. При цьому прийом відвідувачів проводять безпосередньо фахівці фіскальної служби відповідно до регламенту роботи центру», - зазначила директор департаменту.

В цілому в 2018 році кількість звернень з питань отримання послуг у сфері реєстрації бізнесу в усі центри адмінпослуг склала понад 141 тис., з них 78% - звернення фізичних осіб-підприємців, 17% - юросіб, 5% - формування витягів. Найбільша кількість звернень надходить до Регіонального центру послуг (31%) і міського центру на Гімназійній набережній, 26 (12%).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини