У міськраді обговорили актуальні проблеми поводження з відходами
15 квітня 2019 18:32 Місто
У міськраді обговорили актуальні проблеми поводження з відходами Семінарське заняття з питань поводження з твердими побутовими відходами відбулося сьогодні, 15 квітня, в Харківській міській раді.

Захід пройшов у рамках Комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в місті Харкові на 2012-2020 роки для депутатів Харківської міської ради та працівників виконавчих органів міської ради.

Під час семінару фахівці Центру підвищення кваліфікації Харківського національного університету міського господарства ім. О. Бекетова розповіли про екологічні проблеми та сучасний стан сфери поводження з відходами, провели порівняльний аналіз технологій поводження зі сміттям у світі, Україні та Харкові. Особливу увагу лектори звернули на будівництво багатофункціонального комплексу з переробки ТПВ у Дергачівському районі, який виведе всю систему поводження з відходами в Харкові на новий рівень.

Секретар Харківської міської ради Олександр Новак зазначив, що порушена сьогодні тема вкрай актуальна для міста.

«Зараз ми реалізуємо низку проектів, які спрямовані на підвищення безпеки в екологічній сфері. Я впевнений, що ті програми, які працюють, дадуть великий позитивний ефект, а ми і далі займатимемося поліпшенням екології, підвищенням якості води, поводження з побутовими відходами, оскільки це безпосередньо пов'язано зі здоров'ям громадян», - сказав Олександр Новак.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини