Олександр Гвоздик став Послом доброї волі
26 квітня 2019 17:07 Суспільство
Олександр Гвоздик став Послом доброї волі Харківський боксер, чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC Олександр Гвоздик став Послом доброї волі Товариства Червоного Хреста України.

Відповідний меморандум сьогодні, 26 квітня, підписали в Харкові керівники організації і спортсмен.

Гендиректор Товариства Червоного Хреста України Лілія Білоус повідомила, що настільки відомого і популярного Посла доброї волі на національному та міжнародному рівні в організації ще не було.

«Посол доброї волі - це відома людина, яка небайдужа до проблем людей і в країні, і в світі. Вона має розуміти настрої, потреби і очікування в найбільш уразливих верствах населення, серед тих, кому допомога дуже потрібна. Вона повинна сама володіти певним набором гуманістичних цінностей і нести їх в маси, популяризувати здоровий спосіб життя. Олександр дуже добре підходить за своїми людськими якостями на цю роль», - зазначила Лілія Білоус.

Олександр Гвоздик подякував своїм новим партнерам за надану довіру.

«Для мене це велика честь, тому я докладу всіх зусиль, щоб донести до людей ті цінності, про які ми говоримо. Коли мені запропонували стати Послом доброї волі, я відразу погодився, тому що буквально за тиждень до цього задумався про те, щоб створити свій благодійний фонд приблизно з такими ж цілями. Думаю, спільними зусиллями можна буде зробити більше, ніж поодинці. Масштаби я поки не розумію, але хочу нести цю місію, надавати допомогу, тому що у нас в країні вона потрібна сотням тисяч людей», - зазначив спортсмен.

Співпраця Олександра Гвоздика з Товариством Червоного Хреста розрахована на п'ять років.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини