Затверджені кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова»
13 червня 2019 17:36 Місто
Затверджені кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова» Кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова» були одноголосно затверджені сьогодні, 13 червня, на засіданні експертної ради.

Рада у складі почесних громадян Харкова та представників фракцій міськради затвердила наступні кандидатури: чемпіона світу з боксу в напівважкій вазі Олександра Гвоздика, директора Інституту проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України Юрія Караченцева, активіста-афганця, колишнього директора регіонального центру «Інваспорт» Миколи Овчаренка, голови Об'єднання профспілок Харківської області Сергія Тесленка та ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі Олександра Черевка.

Засідання експертної ради провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Дуже багато гідних людей, і ми прийняли рішення збільшити цього року кількість кандидатів до п'яти осіб, а торік, як ви пам'ятаєте, їх було три. Якщо сказати конкретніше про кожного кандидата, то, наприклад, Олександр Гвоздик для іміджу України робить на боксерському рингу дуже багато, і зараз він є головною зіркою Харкова в цьому виді спорту. Юрій Караченцев добре відомий у науковому середовищі, він вивів на новий рівень очолюваний ним Інститут ендокринної патології, за 40 років роботи зробив понад 20 тисяч операцій. Микола Овчаренко також має великий авторитет серед воїнів-афганців. Він присвятив більшу частину свого життя вирішенню проблем ветеранів війни в Афганістані та інших воєн, сімей загиблих, інвалідів. Добре знають у місті й Сергія Тесленка, який є лідером регіонального профспілкового руху впродовж багатьох років. Олександр Черевко представляє сферу освіти. Все життя він присвятив роботі в одному виші - університеті харчування і торгівлі. Результати його наукової та викладацької діяльності - 22 підручники і навчальних посібники, більше 330 статей, 138 свідоцтв і патентів на винаходи», - повідомив Ігор Терехов.

Остаточне рішення про присвоєння почесного звання цим кандидатам ухвалять депутати на сесії Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини