Місто виділило додаткові кошти на ремонт шкіл, лікарень і житлових будинків
21 серпня 2019 10:07 Бюджет
Місто виділило додаткові кошти на ремонт шкіл, лікарень і житлових будинків Харківська міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2019 рік.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 21 серпня, на сесії міськради.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, за рахунок субвенції з обласного бюджету була збільшена виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій ветеранів АТО та їхніх сімей на 20,8 млн грн. На капітальний ремонт вул. Дерев'янка (від вул. Балакірєва до пр. Науки) виділено 5 млн грн.

У зв'язку з перевиконанням дохідної частини бюджету міста Харкова, на виплату заробітної плати працівникам комунальних підприємств та установ виділено 52,9 млн грн.

На поточний ремонт приміщень, покрівлі, заміну вікон, капітальний ремонт закладів освіти та охорони здоров'я спрямовано 26,5 млн грн.

Для облаштування та технічного забезпечення Будинку нерухомості виділено 50 млн грн.

Витрати на оплату електроенергії для зовнішнього освітлення міста збільшені на 31,5 млн грн, на поточний і капітальний ремонт житлового фонду - 11 млн грн, на придбання спеціалізованої техніки та обладнання для комунальних підприємств - 49,8 млн грн, на прибирання та охорону об'єктів зеленого господарства - 11,3 млн грн.

Також місто виділило 2 млн грн Головному управлінню Національної поліції в Харківській області на боротьбу з наркозлочинністю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини