Геннадій Кернес провів особистий прийом на заводі Малишева
29 серпня 2019 17:51 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом на заводі Малишева На єдиному в країні підприємстві, яке виробляє важку бронетехніку, сьогодні працюють понад 3,5 тис. харків'ян.

29 серпня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом працівників ДП ​​«Завод імені В. О. Малишева». Із заявами на допомогу в організації та оплаті лікування, ремонті будинків, комунікацій і внутрішньоквартальних доріг, зі скаргами на роботу громадського транспорту, пропозиціями з реконструкції зон відпочинку та інших питань на зустріч прийшли 53 особи.

Завод ім. Малишева - один із найстаріших у Харкові. Сьогодні він виконує замовлення української та іноземних армій, виробляє танки, бронетранспортери та іншу техніку. Кількість працівників - понад 3,5 тис., середня заробітна плата - близько 11 тис. грн. Більшість тем, порушених заводчанами, - матеріальна допомога на медичні та інші потреби. Такі питання вирішуються оперативно на прийомі: соціальні служби допомагають заявникам заповнити документи на виплату коштів. Скарги та заявки на ремонт і реконструкцію обговорюються за участю профільних заступників і співробітників комунальних підприємств, і встановлюється термін, коли заява буде виконана.

Начальник технологічного бюро Зінаїда Віцко і співробітник відділу техконтролю Христина Калиниченко скаржилися на погану роботу автобусів на маршрутах, що з'єднують завод з різними частинами Харкова. Маршрутки з вул. Одеської, за їхніми словами, порушують інтервали в години пік. Геннадій Кернес доручив перевірити якість надання послуг на маршрутах №259е, 260е і, якщо скарги продовжаться, змінити перевізника.

Від імені жителів кількох вулиць у Слобідському районі інженер-конструктор Олена Іващенко попросила почати будівництво ділянки міської каналізації. В окрузі Решетниківського провулка і 1-го Польового в'їзду розташовано понад 70 приватних будинків, яким потрібне централізоване відведення господарських і стічних вод. Міський голова ухвалив рішення почати проектування майже кілометрової ділянки каналізації в цьому місці.

Реконструкцію Карякіного саду в Київському районі ініціював механік Олександр Шипов. Він запропонував упорядкувати там територію, як в інших зонах відпочинку міста: встановити кілька дитячих майданчиків, обладнати місця для занять спортом. На прийомі було ухвалене рішення внести до плану роботи облаштування Карякіного саду у вигляді сучасної рекреаційної зони. А вже найближчим часом там буде відновлене освітлення і пішохідні доріжки, що ведуть до саду.  

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини