У харківському метро встановили 100 валідаторів для «E-ticket»
02 вересня 2019 16:19 Інфраструктура
У харківському метро встановили 100 валідаторів для «E-ticket» Зараз на станціях Харківського метрополітену встановлено 100 валідаторів для користувачів системи «E-ticket».

Як повідомили сьогодні, 2 вересня, в Департаменті інфраструктури, протягом серпня були додатково видані 30 пільгових електронних квитків учням шкіл (всього видано 84,8 тис. квитків), а також два квитки - працівникам районних територіальних центрів надання соціальних послуг (усім категоріям медичних і соціальних працівників видано 1342 квитки), працівникам комунальних підприємств Харкова - 34 квитки (всього видано 1244).

Крім того, у серпні у зв'язку з втратою або пошкодженням школярам замінили 206 квитків (всього замінено 908 квитків).

Нагадаємо, що з грудня 2017 року система «Електронний квиток» впроваджена в наземному електротранспорті міста (трамвай, тролейбус). На весь рухомий склад, який здійснює перевезення пасажирів, встановили 451 бортовий комп'ютер і змонтували 1419 валідаторів реєстрації проїзду.

Станом на 1 вересня, на трамвайних і тролейбусних зупинках міста встановлені і цілодобово функціонують 170 терміналів «Е-ticket» для придбання та поповнення квитків для проїзду (разові та електронні). На додаток до вже встановлених ста валідаторів на станціях метрополітену планується встановити ще 334.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини