Геннадій Кернес відвідав урок здоров'я
10 жовтня 2019 16:21 Освіта
Геннадій Кернес відвідав урок здоров'я Масштабний урок здоров'я відбувся сьогодні, 10 жовтня, у Харківської загальноосвітній школі №95 (вул. Ньютона, 137).

На заході побував Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він відвідав реконструйований шкільний стадіон, де проводився урок: школярі грали у футбол, баскетбол, волейбол, займалися бойовими мистецтвами, гімнастикою, танцями, долали смугу перешкод тощо.

«У Харкові дуже популярні спорт, фізкультура, здоровий та активний спосіб життя. Звикати до них слід з самого дитинства. Тому ми в останні роки активно ремонтуємо і будуємо стадіони в школах і дитячих садках. Я вірю, що це допоможе стати здоровішими багатьом дітям, а юним спортсменам, які займаються конкретними видами спорту, - досягти ще кращих результатів», - зазначив Геннадій Кернес.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко повідомила, що заняття на реконструйованому стадіоні проводяться з 1 вересня. Там побудовані футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольний, волейбольний та тренажерний майданчики, бігова доріжка, яма для стрибків, а також смуга перешкод для предмета «Захист Вітчизни».

«Приємно, що діти будуть тут частіше і більше займатися, розвиватися і при цьому менше часу проводити за комп'ютером чи смартфоном. У Харкові вже у 96-ти школах побудовані сучасні стадіони. Такого немає в жодному обласному центрі України», - повідомила директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини