Геннадій Кернес зустрівся з Сергієм Бубкою
13 грудня 2019 15:31 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з Сергієм Бубкою Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 грудня, провів зустріч із легендарним спортсменом-легкоатлетом, президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.

Мер розповів про те, як міська влада займається розвитком фізкультури і спорту в місті.

«Харків уже став спортивною столицею України: ми проводимо багато змагань, в тому числі великий марафон, підтримуємо спортсменів і олімпійський рух, різні спортивні федерації. Також у Харкові організована спортивна шкільна ліга. Ми встановлюємо спортмайданчики, вуличні тренажери, реконструювали близько 100 шкільних стадіонів, розвиваємо екстремальні види спорту. Загалом, у місті дуже багато робиться для популяризації здорового способу життя», - зазначив Геннадій Кернес.

Також міський голова нагадав, що у Харкові був побудований перший в Україні Велоцентр, і наступного року в районі Лісопарку буде добудована 36-кілометрова велодоріжка.

«Ви сповідуєте філософію здорового способу життя, і повірте, дуже помітно, що вона існує і дає конкретні результати. Те, що ви робите для спортсменів, для шкіл і дітей, для жителів міста - це дуже важливо», - підкреслив своєю чергою Сергій Бубка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини