У міськраді обговорили проблему доступності пішохідних переходів для людей з інвалідністю
19 грудня 2019 17:18 Інфраструктура
У міськраді обговорили проблему доступності пішохідних переходів для людей з інвалідністю У Харкові стає все більше пішохідних переходів, пристосованих для комфортного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Про це сьогодні, 19 грудня, на засіданні Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Антон Стрельцов.

За його словами, цього року на об'єктах вулично-дорожньої мережі бортовий камінь був знижений біля таких будівель:
- Центрального палацу одруження, на перетині вул. Сумської та вул. Культури;
- бізнес-центру «Ліра», на перетині вул. Чернишевської та вул. Скрипника;
- Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка;
- Харківської обласної філармонії;
- Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького, на перетині вул. Сумської та вул. Весніна.

Також, за словами Антона Стрельцова, зниження бортового каменю проводиться під час капітального ремонту внутрішньоквартальних територій. Цього року такі роботи пройшли за 250 адресами.

Віце-президент громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова повідомила, що з Департаментом будівництва та дорожнього господарства була досягнута домовленість про те, що кожна райадміністрація міста надасть інформацію, де необхідно знизити бордюри, і в процесі поточного ремонту бортовий камінь там будуть знижувати. Також у цих місцях почнуть класти жовту рельєфну плитку, яка має сигналізувати незрячим, що дорога пристосована для зручного переходу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини