Геннадій Кернес роз'яснив ветеранам АТО ситуацію з пільгами
28 грудня 2019 12:47 Суспільство
Геннадій Кернес роз'яснив ветеранам АТО ситуацію з пільгами Керівники міста сьогодні, 28 грудня, зустрілися з ветеранами АТО і пояснили їм ситуацію, яка склалася з наданням пільг на проїзд у громадському транспорті та на послуги ЖКГ.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов на зустрічі з представниками громадської організації «Спілка ветеранів АТО» нагадав, що, згідно з постановою Кабінету міністрів України, кількість безкоштовних проїздів у громадському транспорті для пільговиків обмежується 30 поїздками.

«Міськрада за ініціативою мера Геннадія Кернеса йде на безпрецедентний крок і закладає у вашому пільговому «Е-ticket» 50 поїздок у наземному транспорті і 50 - в метро, ​​що повністю забезпечує безкоштовний проїзд ветеранів АТО в робочі дні», - зазначив Ігор Терехов.

Секретар ради «Спілки ветеранів АТО» Юрій Корсунов повідомив, що організація наполягає на безлімітному проїзді в громадському транспорті, як зараз.

«Сподіваємося на розуміння і на ефективну взаємодію. Ми вже переконалися на практиці, що міська влада виконує свої обіцянки, як, наприклад, зі встановленням монумента на площі Захисників України. Ветерани готові на подальшу співпрацю, просто ми хочемо захистити свої права», - сказав представник «Спілки ветеранів АТО».

Щоб досконально розібратися у проблемі, Ігор Терехов запропонував провести на початку січня зустріч із ініціативною групою ветеранів та фахівцями Харківської міськради з «Е-ticket» та монетизації пільг на послуги ЖКГ. На зустрічі обговорять побажання ветеранів АТО, можливості бюджету міста і вимоги українського законодавства.

Також ветерани після мирного зібрання біля будівлі міськради зустрілися з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом.

«Місцевий бюджет бере на себе всі витрати, щоб ветерани будь-якого статусу їздили на безоплатній основі. У нас є міська програма, і ми ще жодного разу нікого не забули. Місто переходить на «Е-ticket», щоб дати можливість їздити безкоштовно захищеним категоріям громадян. Треба обговорити це питання, оцінити наші ресурси і ваші потреби, зрозуміти, у скільки це обійдеться бюджету міста», - зазначив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини