Місто виділило додаткові кошти на підтримку вчителів, спортсменів, шкіл і лікарень
26 лютого 2020 10:43 Бюджет
Місто виділило додаткові кошти на підтримку вчителів, спортсменів, шкіл і лікарень Харківська міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2020 рік.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 26 лютого, на сесії міськради.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, витрати на освіту будуть збільшені на 135,7 млн ​​грн, в тому числі на оплату праці педагогічним працівникам, капітальний ремонт установ освіти, придбання навчальних кабінетів для загальноосвітніх шкіл, на виплату щомісячної грошової винагороди переможцям і лауреатам професійного конкурсу «Учитель року - 2020», розмір якої збільшений вдвічі (до 10 тис. грн) і втричі (до 3 тис. грн), відповідно.

На матеріально-технічне оснащення комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я було виділено 11 млн грн.

На забезпечення пожежної безпеки у приміщеннях територіальних центрів надання соціальних послуг, а також навчальних закладах передбачено 2,2 млн грн.

На проведення заходів, спрямованих на популяризацію сімейних цінностей, виділено 1,1 млн грн, на капремонт фасаду будівлі Центру дозвілля молоді - 1,5 млн грн, на виплату стипендій спортсменам - кандидатам від міста Харкова для участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх - 0,9 млн грн.

Також рішенням сесії були передбачені кошти на реалізацію проєктів-переможців Громадського бюджету (бюджету участі) міста Харкова на 2020 рік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини