У Харкові пройшов флешмоб до Дня медика
19 червня 2020 16:15 Суспільство
У Харкові пройшов флешмоб до Дня медика Флешмоб до Дня медичного працівника відбувся сьогодні, 19 червня, у Харкові.

Такий захід пройшов у місті вперше. Його мета - привітати лікарів із професійним святом і підняти настрій під час роботи.

Флешмоб, зокрема, пройшов у медичних установах Основ'янського району. Слова подяки медики отримали від працівників служб життєзабезпечення міста, силових структур і районної адміністрації.

«Всі були дуже приємно здивовані. Увага завжди приємна. Це надає позитивного забарвлення нашому життю, нашим будням», - розповів завідувач стаціонарним відділенням міської дитячої клінічної лікарні №24 Сергій Черкасов.

Привітали з професійним святом і колектив міської лікарні №1. Там настрій створювали за допомогою живої музики.

«Дуже приємно вітати наших медиків напередодні їхнього професійного свята! Я сподіваюся, що сьогодні ми їх порадували. Медиків потрібно підтримувати завжди, бо наші життя пов'язані з людьми цієї професії. Я вважаю, це свята справа - робити так, щоб у людей гарний настрій був постійно!» - розповів один із учасників флешмобу, помічник начальника Основ'янської колійної машинної станції Олег Журавський.

Головний лікар міської лікарні №1 Сергій Новіков подякував ініціаторам флешмобу.

«Я хочу сказати спасибі депутатському корпусу, особисто меру нашого міста Геннадію Кернесу за таку увагу в наше професійне свято! Це дуже несподівано, щиро, зворушливо і приємно! Ми зі свого боку намагатимемося і далі працювати на благо Харкова та його жителів», - зазначив головлікар.

Загалом в Основ'янському районі вітання з професійним святом отримали колективи восьми медичних установ. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини