Для людей з вадами слуху організували соціальну екскурсію
05 жовтня 2020 13:15 Суспільство
Для людей з вадами слуху організували соціальну екскурсію Соціальна екскурсія для членів громадської організації «Креавіта» відбулася 3 жовтня.

Екскурсія була організована для людей з вадами слуху за маршрутом Харків - Коротич - Шарівка у супроводі екскурсоводів та сурдоперекладачів.

Екскурсанти ознайомилася з історією становлення та розвитку міста Харкова, побували в Харківському аероклубі ім. В. Гризодубової, де дізналися історію створення та розвитку аероклубу, побували в музеї авіації під відкритим небом, побачили літаки і вертольоти на виставковому майданчику авіатехніки. Також учасники екскурсії відвідали пам'ятку архітектури національного значення - палацово-парковий комплекс «Шарівка».

Екскурсія пройшла в рамках реалізації Програми зміцнення позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва міста Харкова на 2018-2020 роки. Організатори: Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради спільно з КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини