Харківські комунальні підприємства отримають унікальний літальний апарат
05 жовтня 2020 20:42 ЖКГ
Харківські комунальні підприємства отримають унікальний літальний апарат Перший заступник міського голови Ігор Терехов сьогодні, 5 жовтня, підписав із АТ «ФЕД» меморандум про співпрацю, спрямовану на вдосконалення комунальної інфраструктури.

На підприємстві створили безпілотник, який має широкий функціонал, - від виявлення аварійних ділянок на комунікаціях до визначення ступеня завантаженості доріг з точки зору заторів. Як зазначив Ігор Терехов, проєкт стане проривом для Харкова та значно вдосконалить роботу всіх міських служб.

«Передусім, ми зможемо моніторити транспортні потоки і правильно вибудовувати логістику руху транспорту, в тому числі і регулювати роботу світлофорів. Крім того, за допомогою цього літального апарату ми зможемо спостерігати за розриттями, за аварійними ситуаціями, які виникають у місті, і своєчасно їх усувати. Те ж стосується незаконної забудови: ми зможемо оперативно реагувати на такі факти. Вважаю, що цей меморандум дасть імпульс розвитку наших взаємин, адже сьогодні «ФЕД» - це одне з передових підприємств європейського рівня», - підкреслив Ігор Терехов.

Як розповів автор проєкту Олексій Попов, такі системи розробляються за кордоном і широко використовуються у так званих «розумних містах».

«Ми розраховуємо, що Харків стане першим містом у світі, яке запровадить повністю автоматичну систему дистанційного моніторингу для потреб житлово-комунального господарства», - зазначив він.

Зараз проєкт знаходиться на стадії узгодження, і передбачається, що комунальні підприємства незабаром почнуть тестувати цей літальний апарат.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини