У міськраді спростували нові фейки про стан здоров'я Геннадія Кернеса
09 жовтня 2020 14:35 Місто
У міськраді спростували нові фейки про стан здоров'я Геннадія Кернеса Політичні опоненти Геннадія Кернеса на виборах міського голови вкотре використали брудні технології для поширення брехливої ​​інформації про стан здоров'я чинного мера.

Про це сьогодні, 9 жовтня, повідомив журналістам директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сідоренко.

За його словами, з учорашнього дня ці фейки розкручуються на телеканалах та інтернет-сайтах, пов'язаних з партією «Опозиційна платформа - За життя».

«Від цієї політсили вчора виступив дешевий клоун на прізвище Родзинський. Він заявив, що у Геннадія Кернеса сталися інсульт і втрата мови, і він про це, нібито, точно знає безпосередньо з берлінської клініки «Шаріте». Але де Родзинський, а де «Шаріте»? Таку інформацію йому б там просто не дали. Ми ж знали, що подібні спекуляції з боку «ОПЗЖ» почнуться приблизно за два тижні до дня виборів. Зараз ця інформація активно розганяється, і робиться це з однією метою - натягнути хоч якісь голоси за непрохідного кандидата від цієї партії Олександра Фельдмана. Ще раз підкреслюю: жодного інсульту, ніякої втрати мови у Геннадія Кернеса немає, все це відбувається лише в запаленій уяві його політичних опонентів», - зазначив Юрій Сідоренко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини