У Харкові проходить інноваційний форум
15 жовтня 2020 13:23 Суспільство
У Харкові проходить інноваційний форум Інноваційний форум, присвячений Стратегії розвитку міста до 2030 року, проходить 15-16 жовтня у Харкові.

В рамках заходу заплановані дискусії, воркшопи та презентації за участю представників бізнесу, науки, освіти.

На форумі офіційно представлений проєкт Стратегії розвитку міста Харкова до 2030 року для його подальшого обговорення. Як повідомила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Вікторія Грецька-Миргородська, робота над Стратегією тривала протягом усього літа. Створенню проєкту передувала низка робочих зустрічей за участю галузевих експертів і містян.

У документі визначені три стратегічні мети. Перша - комфортне, розумне і зелене місто. Вона, зокрема, передбачає реалізацію низки проєктів з планування ефективної транспортної мережі, створення умов для занять спортом, рівномірного забезпечення районів зеленими насадженнями, впровадження нових технологій утилізації та переробки ТПВ, поліпшення стандартів якості навколишнього середовища, забезпечення цифровізації міста тощо.

Друга стратегічна мета - зробити Харків глобальним містом індустрій, заснованих на знаннях. Це означає взаємодію з інститутами освіти, науки, культури, туризму; сприяння зростанню наукомісткої діяльності, підвищення якості інвестиційного клімату міста та підтримку малого і середнього бізнесу, впровадження і підтримку смарт-спеціалізацій та багато іншого.

Третій стратегічний напрям - місто високих суспільних стандартів і соціальної злагоди. Він передбачає розвиток розумного цифрового простору і систем управління з рівним доступом до міських ресурсів, розвиток громадянського діалогу і розробку ефективної системи соціальної комунікації, активізацію участі жителів у процесах управління містом, підвищення якості державних послуг тощо.

Також учасники форуму проведуть презентації бізнес-проєктів, які допомагають розвивати місто і сприяють його інвестиційній привабливості. Серед них - «Українська Кремнієва долина», проєкти IT-кластеру, Каразінської бізнес-школи, Центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес», енергетичного хабу та ін.

Захід проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Онлайн-трансляцію можна дивитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини