У Харкові пройшла фото-акція «Сімейні цінності»
16 жовтня 2020 15:53 Суспільство
У Харкові пройшла фото-акція «Сімейні цінності» Підбито підсумки міської фото-акції «Сімейні цінності», яка проходила в Харкові у серпні-вересні.

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, два фотографи та інтерв'юер пропонували випадковим сім'ям, які відпочивали в скверах і парках, поділитися своїми думками про кохання, сімейне життя, дітей, про свої сімейны цінносты та одночасно зробити безкоштовну фотосесію для всієї родини. Протягом акції було проведено 600 міні-фотосесій. На пам'ять сім'ї отримували фотографії та сувеніри.

Після завершення фотозйомок учасники фотосесій взяли участь у розіграші призу - гриля-барбекю. Переможцем стала сім'я Убийвовк - Володимир, Евіліна та їхній син Данііл. Приз вручив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

«Найголовнішим результатом фото-акції стало те, що чоловіки та дружини ще раз відчули свою близькість і закоханість, згадали знакові для сім'ї події і дати, обійнялися, подарували радість своїм близьким, подумали про цінності своєї сім'ї, про майбутнє своїх дітей», - зазначив віце-мер.

Невеликий відеоролик про те, як проходила акція, можна подивитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини