У Харкові створять Клуб молодого політика
08 грудня 2020 16:00 Місто
У Харкові створять Клуб молодого політика Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 8 грудня, провів zoom-конференцію з лідерами учнівського самоврядування, шкільних волонтерських і миротворчих організацій міста Харкова.

Школярі поставили першому віце-меру близько 20 питань. Вони цікавилися роботою Харківського міського голови, міської ради та її виконавчих органів, особливостями діяльності депутатського корпусу, новими інфраструктурними проєктами тощо.

Побачивши з боку учасників онлайн-зустрічі велику цікавість до роботи органів місцевого самоврядування, Ігор Терехов запропонував створити Клуб молодого політика.

«Це здорово, що ви хочете дізнатися, як все влаштовано в мерії і чим ми тут займаємося. Тому, я вважаю, нам необхідно створити Клуб молодого політика при Харківській міськраді. Це дасть вам можливість пройти більш професійну підготовку, навчитися чомусь новому, постажуватися, усвідомити, що ви хочете далі в житті робити і наскільки це ваше покликання. Це буде цікаво в будь-якому випадку, ви побачите з нового боку ті процеси, які проходять у Харкові», - зазначив перший віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини