У Харкові утилізують новорічні ялинки
21 січня 2021 14:14 ЖКГ
У Харкові утилізують новорічні ялинки Працівники КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» вивозять з дворів житлових будинків новорічні ялинки та утилізують їх у спеціальних пунктах.

Про це сьогодні, 21 січня, повідомив журналістам начальник служби логістики і диспетчеризації КП «КВПВ» Артем Семикопенко.

За його словами, три стаціонарних пункти утилізації організовані в Індустріальному, Слобідському і Немишлянському районах.

«Ми займаємося цією роботою вже не перший рік, і у нас є повне розуміння, як її ефективно провести. Для вивезення ялинок залучаємо сміттєвози, самоскиди, бункеровози. У мікрорайонах також працюють мобільні бригади, які звозять ялинки на місця складування, де за допомогою дробарок також проводиться їх переробка. Просимо харків'ян викидати ялинки в контейнери для негабаритних відходів або в якомусь одному місці біля будинку. Ми їх все заберемо», - зазначив Артем Семикопенко.

За його словами, кількість ялинок, які утилізуються, постійно зменшується. Якщо торік було перероблено близько 80 тис. штук, то цього року, за прогнозами, їх буде не більше 40 тис. Це пояснюється тим, що все більше харків'ян вважають за краще встановлювати на Новий рік штучні ялинки. Повністю закінчити роботи з утилізації на підприємстві планують до кінця січня.

«Якщо комусь потрібні перероблені відходи для опалення будинків або щоб зробити підстилку для тварин, можна звертатися на підприємство. Ми безкоштовно доставляємо подрібнені ялинки всім бажаючим», - повідомив Артем Семикопенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини