У Харкові готуються до будівництва нових станцій метро
29 січня 2021 15:47 Інфраструктура
У Харкові готуються до будівництва нових станцій метро Вибір генерального підрядника на будівництво нових станцій метро в бік вул. Одеської знаходиться на фінальному етапі.

Про це сьогодні, 29 січня, на пресконференції повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він підкреслив, що епідемія коронавірусу дещо уповільнила процес будівництва метрополітену, оскільки переговори з представництвами банків і міжнародних організацій довелося вести дистанційно.

«Сьогодні метрополітен спільно з FIDIC (Міжнародна федерація інженерів-консультантів) проводить тендер на ту організацію, яка буде здійснювати будівництво метрополітену. Перший раунд з відбору учасників вже відбувся. Залишилося кілька компаній. Це найбільші компанії світового рівня, які братимуть участь у тендері на будівництво метро. Були нюанси, пов'язані з локдауном. Але сьогодні ми вирівнюємо графік. Думаю, що до літа, з огляду на всі процедури, якщо нічого знову не трапиться, почнемо старт будівництва метрополітену. Максимум вересень», - сказав Ігор Терехов.

Нагадаємо, що проєкт «Продовження метрополітену в м. Харкові» включає будівництво двох станцій - «Державінська» та «Одеська», Олексіївського електродепо і закупівлю рухомого складу. Проєкт реалізується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (160 млн євро) та Європейського інвестиційного банку (160 млн євро).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини