Випускники шкіл можуть безкоштовно користуватися аудіо-бібліотекою для підготовки до ЗНО
05 лютого 2021 14:48 Освіта
Випускники шкіл можуть безкоштовно користуватися аудіо-бібліотекою для підготовки до ЗНО В рамках всеукраїнського освітнього онлайн-проєкту «Слухай» випускники шкіл та інших навчальних закладів можуть безкоштовно слухати аудіо-книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Як повідомили у Департаменті освіти, на платформі проєкту представлено онлайн-бібліотеку аудіокниг, озвучених українськими зірками - артистами, співаками, телеведучими та ін. Добірку із 60 книг із творами української літератури, що входять до програми ЗНО, можна безкоштовно  прослухати за посиланням.

Крім того,  на ютуб-каналі Українського центру оцінювання якості освіти проходять прямі ефіри, під час яких майбутні учасники тестування, їхні батьки та вчителі можуть поставити експертам питання стосовно особливостей цьогорічних ЗНО та ДПА. Усі випуски проєкту «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» зберігаються на ютуб-сторінці центру, щоб їх можна було переглянути у зручний час. 

Нагадаємо, реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 1 лютого і триватиме до 5 березня. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини