Ігор Терехов: Підприємці повинні прибирати сніг біля своїх торгових точок
10 лютого 2021 17:14 ЖКГ
Ігор Терехов: Підприємці повинні прибирати сніг біля своїх торгових точок У районах активізують роботу з підприємцями, які не прибирають сніг на закріплених за ними територіях, і будуть виносити відповідні протоколи на розгляд адміністративних комісій.

Про це сьогодні, 10 лютого, на засіданні виконавчого комітету міськради заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він нагадав, що згідно з правилами благоустрою, наводити лад на закріпленій території повинен балансоутримувач об'єкта, проте багато суб'єктів підприємницької діяльності цих правил не виконують.

Він також зазначив, що нерідко підприємці якщо й прибирають сніг, то роблять це неякісно.

«Бувають ситуації, що наші комунальники, здавалося б, почистили дорогу від снігу, а вона знову в снігу. А все тому, що деякі підприємці, прибираючи свою територію, викидають сніг на проїжджу частину. Такого бути не повинно, і районна влада повинна за цим стежити», - сказав Ігор Терехов.

Особливу увагу він попросив приділити розчищенню снігу на паркувальних майданчиках біля ринків, супермаркетів і торгових центрів. За його словами, ці місця практично не прибирають. Ігор Терехов також підкреслив, що сніг необхідно прибирати однаково якісно як в центральній частині міста, так і в спальних районах Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини