Ігор Терехов: Місто готове виплачувати дотації перевізникам, аби не підвищувати тарифи на проїзд
18 лютого 2021 14:13 Інфраструктура
Ігор Терехов: Місто готове виплачувати дотації перевізникам, аби не підвищувати тарифи на проїзд У разі потреби комунальним перевізникам будуть виплачувати дотації із міського бюджету, щоб вартість проїзду в міському громадському транспорті залишилася незмінною.

Про це секретар Харківської міської ради Ігор Терехов повідомив в інтерв’ю в рамках проєкту «ЧЕСНО. Громади». За його словами, у Харкові з міського бюджету продовжать дотувати громадський електротранспорт, аби уникнути підвищення вартості проїзду для харків’ян. 

«Я не буду підвищувати цін ні на метрополітен, ні на проїзд у транспорті. Це моя позиція. У разі потреби будемо дотувати з міського бюджету», - сказав Ігор Терехов. 

Він також зазначив, що міська влада продовжить активно працювати над оновленням рухомого складу громадського транспорту. В першу чергу відновлять тролейбусний парк (так, до середини 2021 року він поповниться 156 тролейбусами). Другим на черзі стане оновлення міського парку трамваїв, які вироблятимуться на потужностях «Екополіса ХТЗ».

«Надалі ми оновимо весь трамвайний парк за кілька років харківським трамваєм. Це супертрамвай, який коштуватиме набагато дешевше за імпортний. Наступного року плануємо почати виробництво. Підкреслюю, що не дамо ніякому іншому місту їх купувати, доки не оновимо все в себе», - сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини